22:32

HVALA, MARKO! Navijači besni zbog Nikolićevog otkaza! Lokomotiva se OBRUKALA na debiju novog trenera! /FOTO/

Uspeli su Nemci u odboru Lokomotive da oteraju Marka Nikolića sa klupe moskovskog velikana, ali era bez Srbina nije počela kako su se nadali zeleno-crveni!

Nikolić je za kratko vreme postao miljenik svih navijača koji su se pobunili nakon njegovog otkaza, a koliko je bivši trener Partizana bio voljen u Moskvi govori transparent sa današnjeg meča protiv Rubina.

- Hvala Marko - napisali su navijači Lokomotive i okačili na na tribini na gostovanju Rubinu.

Novi trener Markus Gisdol nije oduševio na premijeri. Promenio je sve što je Nikolić gradio u godinu i po dana, Lokosi su pokušali da igraju na posed što se nije ispostavilo kao pametno rešenje.

Rubin je bio bolji rival, pretio, vodio sa 2:0, ali je Lokomotiva pukom srećom golom Žemaletdinova 93. minutu izbegla poraz. Poveo je domaćin preko Drejera u 36. minutu, prednost svog tima duplirao je Onugha, a nadu Lokosima dao je Smolov u 69. minutu.