16.10.2021.

22:14

DINAMO SLAVI SRBINA! "Modri" gubili 3:0 u derbiju, pa se izvukli /VIDEO/

Konačan rezultat meča bio je 3:3, iako je domaći tim imao tri gola prednosti na poluvremenu.

Rijeka je povela u sedmom minutu preko Josipa Drmića, koji je i u 38. duplirao prednost domaćih.

Tri minuta posle drugog, Rijeka je dala i treći gol, a mrežu "modrih" je zatresao Darko Velkovski.

Međutim, u drugom delu je Dinamo zaigrao neuporedivo bolje, pa je Bruno Petković dva puta iz penala bio precizan, u 58.i 65. minutu, za totalnu neizvesnost.

Na kraju, heroj Dinama bio je Komnen Andrić, Srbin koji je u igru ušao na poluvremenu.

Ovaj 26-godišnji napadač je u 82. minutu glavom zatresao mrežu Rijeke i tako doneo bod Zagrepčanima.

Posle ove utakmice Rijeka je ostala prva na tabeli sa 24 boda, jednim više od Dinama koji ima utakmicu manje. Osijek je treći sa 21 bodom, a Hajduk je osvojio 20 iz utakmice manje, baš kao i Dinamo.