22.10.2021.

17:58

Agonija Radnika se nastavlja! Voždovac u Surdulici slavio posle preokreta!

Nastavlja se patnja Radnika, ali i raspodija Voždovca koji se vratio na kolosek nakon nešto slabijeg perioda i slavio na gostovanju u Surdulici sa 3:1 (1:1) posle preokreta.

Sa mnogo očekivanja Voždovčani su ušli u novu sezonu, a po rezultatima koje ostvaruju Zmajevi imali su i razloga za to! Četa Aleksandra Linte stigla je u gornji dom posle nova tri boda i ozbiljno se uključila u borbu za Evropu.

Danas su Zmajevi nadigrali surdulički Radnik posle velikog preokreta i tako produžili agoniju četi Dušana Đorđevića koja već šest mečeva ne zna za pobedu u Superligi.

Poveo je domaćin preko Milovanovića, ali je autogol Simonovića u 24. minutu otvorio prostor za preokret Vožvodvca. Do poluvremena mreže su mirovale, a onda je golgetersku seriju nastavio Nikola Vujinović.

Napadač iz Crna Gore je u 55. minutu matirao Ranđelovića, da bi šest minuta kasnije i Stanisavljević mogodio mrežu rivala za konačnih 3:1.

Kasnije danas igra Čukarički će na Banovom Brdu dočekati Proleter koji je u seriji od četiri pobede i vratio se u gornju polovinu tabele.