23.10.2021.

18:06

NOVI NEUSPEH VELJKA PAUNOVIĆA! Reding vezao dva PORAZA! Plej-of sve dalji!

Delovalo je da je četa Veljka Paunovića napokon uhvatila ritam i počela da beleži dobre rezultate u Čempionšipu, ali su usledila dva neočekivana poraza od Blekpula, a danas i Blekburna.

Reding je u sredu na svom terenu prosuo prednost od 2:0 i doživeo šesti neuspeh u prvenstvu, a danas su loš momenat izabranika Veljka Paunovića iskoristili i fudbaleri Blekburgna i sa 2:0 (0:0) slavili na Evud Parku.

Posle prvih 45 minuta nije bilo uzbuđenja, a Reding je u 36 ostao bez važnog igrača budući da je ofanzivac Femi Aziz zbog povrede morao da napusti teren.

Bili su crveno-plavi bolji u drugom delu igre, ali nisu uspevali da iskoriste veći posed i brojne šanse pred golom Kaminskog, a onda su surovo kažnjeni za samo dva minuta.

Prvo je Sem Galager u 62. matirao Sautvuda za vođstvo Blekburga, a već u sledećem napadu je napadač domaćina uposlio Dolana koji postavlja konačanih 2:0 za nekadašnjeg premijerligaša.