27.10.2021.

16:53

SENZACIJE U KUPU! Voždovac eliminisan od SRPSKOLIGAŠA, Čukarički ispao od ekipe iz donjeg dela tabele Prve lige Srbije

Radnički je slavio rezultatom 2:1. Novobeograđani su na poluvremenu imali dva gola prednosti, a "zmajevi" su u nastavku uspeli samo da ublaže poraz.

Fudbaleri Loznice su takođe priredili veliko iznenađenje, pošto su rezultatom 1:0 pobedili Čukarički, a jedini gol na meču je postigao iskusni vezista Nikola Milinković u 31. minutu.

Najveća drama viđena je u Bačkoj Palanci, gde je ispao još jedan superligaš. Naime, Bačka je posle boljeg izvođenja penala (3:2) izbacila Proleter, nakon što je u regularnih 90 minuta bilo 1:1.

Novi Pazar je minimalnim rezultatom kod kuće pobedio Budućnost iz Dobanovaca, a u gostima su prolaz u osminu finala overili TSC i Napredak. Tim iz Bačke Topole je savladao Zlatibor sa 4:0, dok su Kruševljani slavili u Pančevu protiv Železničara sa 1:0.

Zanimljiv meč viđen je i u Ivanjici, gde je Javor sa 2:1 pobedio Mačvu golovima Marka Momčilovića.

Takođe, minimalne pobede su ostvarili još Radnički iz Niša i Rad. Nišlije su kod kuće bile bolje od Dinama iz Vranja, dok su "građevinari" srušili Slogu iz Požege u gostima.