27.10.2021.

20:57

NOVI PORAZ KATALONACA! Falkao načeo Barsu, Stole je dokrajčio /VIDEO/

Meč u Madridu završen je pobedom domaćina minimalnim rezultatom.

Jedini gol na meču postigao je Radamel Falkao u 30. minutu. Serhio Buskets je prethodno izgubio loptu na sredini terena, a Oskar Treho koji mu ju je oduzeo je odmah proigrao Kolumbijca koji je fintom izbacio Đerara Pikea i potom poslao loptu u sam ugao gola gostiju.

Šansu da donese izjednačenje Barseloni imao je Memfis Depaj u 72. minutu iz penala. Međutim, njegov šut sa bele tačke je zaustavio golman reprezentacije Severne Makedonije Stole Dimitrievski.

U istom terminu, Majorka i Sevilja su odigrali meč bez pobednika, koji je završen 1:1.

Majorka je povela u 22. minutu preko Antonija Sančeza, ali je bod gostima doneo Erik Lamela koji je u 73. minutu utakmice "skinuo paučinu" iz rašlji gola domaćina.