30.10.2021.

14:47 >> 15:51

MAJSTOREEEEEE! Nastavlja se MITROVIĆEV teror u Čempionšipu! HET-TRIK SRPSKOG NAPADAČA! ! /VIDEO/

Kralj Čempionšipa i tačka! Aleksandar Mitrović nastavlja da teroriše golmane u Engleskoj i rešeta iz svake pozicije, a nova žrtva srpskog napadača je prošlogodišnji učesnik Premijer lige Vest Bromvič Albion.

Srpski napadač krupnim koracima vodi Kolibare ka ekspresnom povratku u Premijer ligu pošto je danas upisao novi het-trik u belo-crnom dresu! Mitrović je do poluvremena postigao dva gola, da bi u 86. i treći put savladao Džonstona za konačan rezultat - 3:0!

Srpski golgeter je mrežu gostiju najpre pogodio u 20. minutu iz jedanesterca nakon što je oboren u protivničkom šesnaestercu. Da bi u pred odlazak na odmor iskoristio grešku Vest Broma i matirao Džonstona po drugi put.

Mitrović sada ima više golova nego mečeva u ovoj sezoni Čempionšipa budući da je na 16 nastupa postigao 18 pogodaka! Fulam je trenutno drugi na tabeli sa 29 bodova, dok je VBA treći sa  bodom manje.