06.11.2021.

18:02

KRALJ ČEMPIONŠIPA! RAFAL ALEKSANDRA MITROVIĆA! Neka se spreme PORTUGALCI! DEVET golova na pet mečeva!

Životna forma Aleksandra Mitrovića! Srpski napadač igra najbolji fudbal karijere u poslednjim mesecima i nema sumnje da reprezentativna pauza dolazi u pravo vreme za Orlove!

Mitrović je u poslednjih 15ak dana postigao devet golova na pet utakmica, Fulam grabi ka povratku u Premijer ligu, a Kolibari su večeras savladali Peterboro sa 1:0 (0:0).

Jedini gol na meču postigao je baš Aleksandar Mitrović u 74. minutu posle dobre asistencije Niskensa Kebana.

Za razliku od Mitrovića, srpski trener Slaviša JOkanović prolazi kroz težak period na klupi Šefild junajteda. Oštrice su doživele novi poraz, a danas su na Bramal Lejnu poraženi od Blekburn Roversa sa 3:1 (1:1).

Iako je Šefild poveo golom Rajana Brustera, Blekburn se vratio u meč preko Kadre u 37. minutu, a potpuni preokret režirali su Brereton i Poveda u 59. odnosno 70. minutu.