06.11.2021.

18:35

VIDRA UTIŠAO STAMFORD BRIDŽ! Liverpul i Siti zadovoljni! Čelsi prosuo bodove!

Raduje se Enfild, ali i Etihad! Čelsi je prosuo bodove na Stamford Bridžu protiv "fenjeraša" Barnlija uprkos savršenoj utakmici Plavaca 1:1! Pokazao je ponovo Šon Dajš zašto mnogi treneri imaju nesanicu pred duel sa Barnlijem, a Tomas Tuhel je izgubio dva boda koja su sigurno u Londonu ranije upisani.

Čelsi je poveo u 33. minutu golom Kaja Haverca, a izjednačenje i bod Barnliju doneo je Matej Vidra u 80. minutu. Ekipa sa Stamford Bridža je prva na tabeli sa 26 bodova, odnosno ima tri više od Mančester sitija, a četiri od Liverpula koji će svoj meč 11. kola igrati sutra protiv Vest Hema.

Fudbaleri Kristal Palasa su na svom terenu slavili protiv Vulverhemptona sa 2:0, golovima Vilfreda Zahe u 61. i Konora Galagera u 78. minutu.

Norič je u derbiju "Čempionšipa" slavio sa 2:1 u gostima protiv Brentforda i tako upisao prvu pobedu od povratka u Premijer ligu. Matijas Norman i Temu Puki su golovima u šestom i 29. minutu doneli Noriču prednost od 2:0, da bi konačan rezultat postavio Riko Henri u 60. minutu.

Norič je sada pretposlednji na tabeli Premijer lige sa pet bodova, dok je Brentford na 14. mestu sa 12 bodova.