13.11.2021.

22:35

AUUU! MBAPE JE SA DRUGE PLANETE! Brutalni Francuzi spakovali osam komada Kazahstanu! Remi Crnogoraca u poslednji čas! Šokirali Holanđane!

Nije ni čudo što Real Madrid ne žali novac da dovede Kilijana Mbapea! Nestvarni Francuz je ove večeri za svoju reprezentaciju postigao čak četiri od osam pogodaka! Precizna je bila svezda PSŽ-a u 6, 12, 32. i 87. minutu susreta!

Ovo je bilo njegovo veče, a u stopu ga je pratio i fenomenalni Karim Benzema, koji je u 55. i 59. zatresao mrežu nemoćnih Kazahstanaca!

Osim njih, Rabiot i Grizman su uspeli da se upišu u strelce!

I Vels je ponizio protivnika, pa je slavio protiv Belorusije sa 5:1! Aron Remzi je otvorio meč u 3. minutu, a bio je precizan i u 50. Vilijams je zatresao mrežu u 20, Dejvis u 77. i Robets u 89. Utešni gol za goste postigao je Kontsevoy u 87. minutu meča!

Sa druge strane, Belgija je rutinski savladala Estoniju sa 3:1! Benteke je u 11. bio strelac, a Karasko i Azar u 53. odnosno 74. minutu! Sorga je pogodio za Estoniju u 70. minutu!

Crnogorci su gubili kod kuće 0:2 od Holandije, za koje je Depaj bio strelac u 25. i 54. minutu! Ipak, komšije su se konsolidovale i izborile bod u finišu meča! Vukotić je u 82. minutu zatresao mrežu, a samo četiri minuta kasnije i Vujnović!