20.11.2021.

18:56

REMI U KRUŠEVCU I SURDULICI! Proleter minimalcem srušio Voždovac!

Veliku borbu u Kruševcu vodili su fudbaleri Napretka i Radničkog iz Niša, ali pobednika posle 90 minuta nije bilo - 1:1!

Kruševljanima je vođstvo doneo Petar Krunić u 26. minutu. Delovalo je da će Napredak do kraja poluvremena uspeti da prelomi utakmicu, ali je Damir Kahriman briljirao na golu Meraklija.

Kazna za neiskorišćene šanse stigla je u 50. minutu kada je Nikola Aksentijević matirao Vasiljevića i postavio konačan rezultat. Radnički je do kraja meča mogao i do kompletnog preokreta, ali je domaćin uspeo da se odbrani.

Ranije danas Radnik je na svom terenu remizirao protiv Kolubare 1:1 (0:1), a meč u Surdulici pratio je Dragan Stojković Piksi pored svog murala.

Poveli su Lazarevčani preko Đuranovića u 28. minutu, a bod domaćinu doneo je Milovanović "sa kreča". VAR je ispravio sudijsku odluku i potvrdio da je Stojanović skrivio penal, koji je napadač Radnika pretvorio u bod.

Pored toga, Proleter je minimalnim rezultatom savladao Voždovac - 1:0, a jedini gol na meču postigao je Dilan Ortiz sredinom drugog dela igre.