21.11.2021.

17:23

GOLČINA ZA SVA VREMENA! Kostić iz slobodnjaka sa više od 30 metara srušio treću ekipu Bundeslige /VIDEO/

Ajntraht je slavio rezultatom 2:0, a oba gola su viđena u poslednjoj trećini prvog poluvremena.

Jesper Lindstrom je u 34. minutu načeo mrežu trećeplasirane ekipe na tabeli Bundeslige, a sudbinu joj je zapečatio Filip Kostić dva minuta pre odlaska na odmor.

Kostićev gol će mnogima ostati u sećanju, pošto ga je postigao iz slobodnog udarca sa više od 30 metara udaljenosti.

Naime, reprezentativac Srbije je uputio oštar centaršut, ali kako niko nije zakačio loptu, ona je ušla u sam ugao gola Frajburga.

Ovom pobedom se Ajntraht popeo na 11. poziciju na tabeli sa 15 bodova, dok je Frajburg sakupio 22 koja ga drže na trećem mestu.