23:34

HOROR NA "SRPSKOM DERBIJU"! Jokan dobio PAUNA, ali je sve ostalo u senci STRAVIČNIH SCENA!

Srbi dominiraju u Čempionšipu! Aleksandar Mitrović je danas odmarao budući da Fulam svoj meč nije igrao, ali je zato "srpski derbi" između Slaviše Jokanovića i Veljka Paunovića ispunio sva očekivanja.

Oba srpska trenera bila su pod pritiskom pred večerašnji duel budući da se i Reding i Šefild nalaze u donjem delu tabele, ali samo jedan je mogao da bude zadovoljan. Ovoga puta to je Slaviša Jokanović.

Oštrice su slavile sa 1:0 golom Džejdena Bugla iz 56. minuta, a ofanzivac pristup Redinga nije doneo boljitak u nastavku meča. Četa Veljka Paunovića upisala je i peti poraz na osam utakmica, dok se Šefild vraća u formu nakon slabije starta sezone.

Ipak, meč je ostao u senci "povrede" Džona Fleka. Škot se posle vodećeg gola srušio na travanjak i počeo da se trese. Reagovala je brzo lekarska ekipa i povratila Fleka, on se nakon toga i pridigao, ali je odveden u bolnicu na detaljne preglede.