25.11.2021.

22:57

LESTER PREŽIVEO MLADENOVIĆA! Srbin strelac na OSTRVU, ali LEGIJA poražena!

Ne cvetaju Legiji ruže u domaćem prvenstvu, te se poljski velikan okrenuo obavezama na međunarodnoj sceni, ali se klub iz Varšave nije sjajno proveo na gostovanju Lesteru - 3:1 (3:1).

Iako je Legija poražena, srpski navijači mogu da budu zadovoljni! Bek naše reprezentacije Filip Mladenović bio je strelac na Ostrvu u 26. minutu nakon što je Emreli promašio penal.

Prethodno je Lester poveo sa 2:0 golovima Patsona Dake i Džejmsa Medisona. Konačan rezultat postavio je Vilfred Ndidi u 33. minutu.

Veliki derbi odigran je u Kneževini, a Monako je na svom stadionu stigao do trijumfa nad Real Sosijedadom od 2:1 (2:1).

Sve je bilo gotovo već posle prvog poluvremena. Poveo je Monako preko Kevina Folanda u 28. minutu, ali je ubrzo Aleksander Isak poravnao rezultat. Ipak, stotinak sekundi kasnije Fofana je rešio pitanje pobednika i postavio konačan rezultat.

U istoj grupi PSV je golovima Karlosa Vinisijusa i Brume savladao Šturm iz Graca sa 2:0 pred svojim navijačima.