27.11.2021.

15:00

RADNIČKI GRABI KA DNU! Napredak POSLE PREOKRETA pokorio Kragujevac!

Nastavlja se katastrofalna serija kragujevačkog Radničkog! Nakon obećavajućeg starta sezone Zmajevi su upali u ozbiljnu rezultatsku krizu, a današnji poraz od Napretka osmi je na prethodnih devet utakmica u svim takmičenjima - 2:0!

Delovalo je da bi Radnički mogao da živne nakon remija sa Spartakom u prethodnom kolu, a gol Vidovića u drugom minutu dodatno je razbudio navijače na "Čika Dači". Ipak, radost Kragujevčana trajala je samo do sredine prvog dela meča i autogola Jovanovića.

Napredak je bio daleko bolji rival posle izjednačenja, napadao svim silama iako je Radnički imao nešto veći posed. Ofanzivna igra isplatila se Čarapanima, a pobedonosni gol postigao je Marjanović u 65. minutu i tako pogurao Kruševljane na četvrto mesto na tabeli.

Sa druge strane, Radnički je 15. i samo Novi Pazar je lošije plasiran u elitnom fudbalskom rangu.