27.11.2021.

19:01

ČUKA ZGAZILA METALAC! Domaćin ponižen u Gornjem Milanovcu!

Nakon prvih pola sata meča, Čukarički je poveo. Mlađović je vratio loptu golmanu Saviću loptu koji u želji da je ispuca iz svog kaznenog prostora pogodio Marka Rakonjca koji je zatresao mrežu u 32. minutu!

Mogli su domaćini dva puta do izjednačenja, krajem prvog i početkom drugog poluvremena, ali nisu uspeli, pa su kaznjeni!

U 54. minutu, Čukarički je duplirao prednost. Sve se dogodilo posle kornera sa desne strane. Izveo ga je Roganović, jedan igrač je u skoku zahvatio loptu i pogodio stativu, a na odbijenu loptu natrčao je Asmir Kajević! U VAR sobi proveravali da li je Kajević bio u ofsajdu, ali na kraju je presuđeno da je gol regularan.

U 72. minutu je Srđan Mijailović posle solo prodora uputio precizan šut sa ivice kaznenog prostora i postavio konačan rezultat - 0:3. Ekipa Saše Ilića se učvrstila na trećem mestu na tabeli sa 31 bodom, četiri više od Napretka,a  Milanovčani su ostali na 14. mestu sa 16 osvojenih bodova!