28.11.2021.

20:27

JORGANDŽIJE GAZE KA VRHU! Ubedljiv trijumf Atletika obeležio KIKS KARIJERE Jana Oblaka /VIDEO/

Utakmica na stadionu "Nuevo Mirandilja" je završena rezultatom 4:1.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je Tomas Lemar u 56. minutu načeo mrežu domaćina.

Prednost "jorgandžija" je duplirao Antoan Grizman u 70. minutu, a u 76. je na 3:0 povisio Anhel Korea.

Igrao se 86. minut kada je Jan Oblak napravio verovatno i najveći kiks u karijeri, a počasni gol za Kadiz je dao Čoko Lozano.

Međutim, čim su krenuli sa centra, fudbaleri Atletika su postavili konačan rezultat, tačnije Mateus Kunja.

Atletiko je ovim trijumfom stigao na drugo mesto na tabeli, sa bodom manje od Reala koji ima i meč manje. Sa druge strane, Kadiz je prvi iznad zone ispadanja, sa jednim bodom više od Elčea, koji je odmah ispod crte.