05.12.2021.

12:33

BRAVOOOO DEBELIII! Jović raspametio saigrače iz Srbije i Reala, Alaba progovorio srpski!

Posle povrede Karima Benzeme u 17. minutu utakmice, šansu je dobio Luka Jović i  napravio šou na terenu.

Prvo u 47. minutu asistirao Vinisijusu posle sjajnog duplog pasa, da bi u 57. minutu postigao prvi gol ove sezone u dresu Reala. Poslednji put je strelac za Real bio 9. februara 2020. godine na gostovanju Osasuni u pobedi kraljevskog kluba 4:1.

Španski mediji posle maestralne partije konačno pišu hvalospeve. Posle utakmice, Karlo Anćeloti je pohvalio srpskog napadača.

Na sjajnoj igri čestitali su mu saigrači iz tima i reprezentacije: David Alaba, Luka Modrić, Stefan Mitrović, Filip Kostić, Nemanja Radonjić...

- Bravo debeli - napisao je Radonjić na Instagramu.