05.12.2021.

17:00

UTAKMICA SEZONE U VENECIJI! Lazović i Ilić gubili 3:0, pa TRIJUMFOVALI /VIDEO/

Fudbaleri Venecije su na poluvremenu imali tri gola prednosti, ali su na kraju poraženi rezultatom 4:3.

Golove za ekipu Venecije su u prvom delu postigli Pjetro Ćećaroni, Domen Crnigoj i Tomas Anri, između 12. i 28. minuta.

Međutim, domaćem timu ni to nije bilo dovoljno, a goste je pokrenuo baš napadač Venecije Anri koji je u 52. minutu dao autogol.

Đanluka Kaprari je iz penala u 65. minutu smanjio na 3:2, a onda je Đovani Simeone u 67. i 85. minutu postigao dva gola kojima je Verona došla do trijumfa.

U pobedničkom timu je ceo meč odigrao Darko Lazović, dok je Ivan Ilić izašao sa terena u 79. minutu.

U istom terminu su Specija i Sasuolo remizirali rezultatom 2:2.

Tu je Specija imala dva gola prednosti, ali je Đakomo Raspadori sa dva pogotka doneo bod gostima za koje je meč propustio povređeni Filip Đuričić.