15.12.2021.

15:16

GOLČINA U LUČANSKOM BLATU! Pogledajte spektakularan gol sa 30 metara! /VIDEO/

Gosti iz Kruševca su u dva navrata vodili, ali je Mladost uspela da dođe do tri boda, iako su od 64. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Antea Hrkaća.

Meč je obeležio spektakularan gol  u devetom minutu koji je postigao Stefan Jovanović sa oko 30 metara. Raspalio je po lopti i sjajno pogodio za jedan od najlepših golova sezone.

Saša Jovanović je posle duplog pasa uzvratio za 1:1. Mitar Ćuković je tri minuta kasnije vratio Napredak u vođstvo, da bi novo izjednačenje doneo Hrkać, kada je glavom pogodio i poslao loptu od prečke u mrežu. Konačan rezultat postigao je 17-godišnji Đorđe Gordić.

Mladost je posle ove pobede na 13. mestu sa 21 bodovm, dok je Napredak na šestom sa 27. U poslednjem meču jesenje polusezone Metalac gostuje Radniku iz Surdulice, a napredak igra u Subotici protiv Spartaka.