18.12.2021.

20:29

LIDS JE NA KONOPCIMA! Novi DEBAKL Marsela Bjelse!

Velikih problema imala je Premijer liga pred 18. kolo zbog novih skučajeva koronavirusa u gotovo svim klubovima. Ipak, jedan meč uspeo je da "preživi" današnji program i nema sumnje da će debakl Lidsa biti povod za nove "sukobe" na Ostrvu - 1:4.

Tim sa Elan Rouda morao je da dočeka Arsenal, uprkos gustom rasporedu i velikom broju već odloženih utakmica, a Topdižije su na najbolji mogući način iskoristili svežini i savladali Lids.

Napokon je brazilski napadač Gabriel Martineli počeo da pokazuje svoj raskošni talenat. Brazilac je sa dva gola u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika, a do kraja meča mrežu rivala pogađali su još i Bakajo Saka i Emil Smit Rou.

Poraz Lidsa ublažio je Rafinja golom sa bele tačke u 75. minutu susreta nakon što je Ben Vajt skrivio najstrožu kaznu.