08.01.2022.

20:26

SPEKTAKL! KOSTIĆ ASISTIRAO, FRANKFURT imao 2 gola prednosti, ali Borusija je EKSPLODIRALA!

Fenomenalan meč viđen je u Frankfurtu! Već u 24. minutu na semaforu je stajalo 2:0, ali je mašinerija iz Dortmunda utakmicu rešila u svoju korist!

U 15. minutu Kolumbijac Rafael Bore je na asistenciju Filipa Kostića zatresao mrežu, da bi isti igrač devet minuta kasnije duplirao prednost!

Mreže su mirovale do 71. minuta a onda je krenuo šou! Haland je dodao do Azara koji je unutar kaznenog prostora poslao loptu u mrežu Kevina Trapa.Dortmund je imao više loptu u nogama, više pokušaja, ali je Ajntraht bio konkretniji.

Imao je Kostić priliku u 78. minutu kada je sam stigao do kaznenog prostora Dortmunda, ali je golman odbranio. Borusija je stigla do izjačenja posle centaršuta Menijea, koji je prihvatio Belingem i poslao loptu glavom za izjednačenje.

Gosti su stigli do preokreta u 89. minutu kada je sa ivice kaznenog prostora Daut šutirao za 3:2.