11.01.2022.

22:55

ISTORIJSKA BLAMAŽA VELJKA PAUNOVIĆA! Fulam DEKLASIRAO Reding! Mitrović DVOSTRUKI STRELAC u pobedi Kolibara!

Odmarali su fudbaleri Fulama od Čempionšipa skoro tri nedelje, a povratak na teren bio je i više nego efektan. Kolibari su sa 7:0 (2:0) deklasirali Reding na Madejskom i ostvarili najubedljiviju pobedu u sezoni.

Nažalost, čini se da bi debakl od Fulama mogao da bude i poslednji za Veljka Paunovića na klupi Redinga. Srpskom treneru se fotelja opasno klima, a ubedljiv poraz mogao bi samo da ubrza stvari i natera upravu da reaguje.

Strelac u pobedi Fulama bio je Aleksandar Mitrović koji je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena "sa kreča" duplirao prednost Kolibara. Prethodno je Hari Vilson načeo mrežu Redinga. Uspeo je srpski napadač u finišu meča da postigne i sedmi gol za konačnu pobedu - 7:0!

U drugom poluvremenu u strelce su se upisali Tejt, Kebano i Adarabio, dok je drugi gol na meču u 60. minutu postigao Hari Vilson.