28.01.2022.

22:01

POBEDA ZA KRAJ! Fantastičan preokret Srbije protiv domaćina Evropskog prvenstva (VIDEO)

"Orlovi" su posle velikog preokreta u Amsterdamu savladali domaćina turnira rezultatom 3:2.

Holandija je povela već u trećem minutu utakmice kada je Žordani Martinus zatresao mrežu Srbije.

Prednost "lala" je duplirana u trećem minutu drugog poluvremena kada je Stefan Rakić dao autogol.

Slobodan Rajčević je u 27. minutu utakmice vratio nadu "orlovima", fenomenalnim volej udarcem kroz noge golmanu domaćina.

Izjednačenje Srbiji doneo je pet minuta kasnije Denis Ramić, a samo 30 sekundi kasnije je Andreja Stojčevski preokrenuo rezultat.

Do kraja meča je Holandija imala i penal koji je skrivio Rajčević, ali je Buzambu šutirao pored gola.