03.02.2022.

07:42

MILAN BORJAN KAO HOBOTNICA! Napravio novo čudo i doveo Kanadu nadomak Mundijala! (VIDEO)

Pobedom nad Salvadorom (2:0), u meču koji umalo nije odigran zbog nezadovoljstva domaćih fudbalera odnosom sa Savezom, stigli su sasvim blizu Katara.

Neophodna im je još samo jedna pobeda u preostale tri utakmice kako bi odveli kanadu na Mundijal, prvi put od 1986. godine.

Kanađani su uspeli da slome otpor Salvadora u 66. minutu je iskusni Atiba Hačinson pogodio za vođstvo, dok je strepnje otklonio Džonatan Dejvid u trećem minutu nadoknade.

A Milan Borjan je činio čuda na golu Kanade. "Izvadio" je loptu iz gola u prvom poluvremenu, dok još Kanada nije stigla do vođstva, da bi samo tridesetak sekundi pre gola Dejvida za pobedu još jednom maestralno intervenisao i doneo pobedu svom timu.