09.02.2022.

22:40 >> 22:59

NOVI PORAZ PEVACA! Veliki KIKS Totenhema, rutinska pobeda Sitija (VIDEO)

"Sveci" su u gostima posle preokreta slavili rezultatom 3:2.

Totenhem je poveo u 18. minutu autogolom Jana Bednareka, ali je pet minuta kasnije rezultat poravnao Armando Broja.

Hjong-Min Son je u 70. minutu vratio prednost "pevcima", ali su Mohamed Eljonusi i Če Adams u 79. i 82. minutu doneli preokret gostima.

Mančester siti je sa 2:0 rutinski kod kuće pobedio Brentford.

Rijad Marez je u 40. minutu sa bele tačke doveo "građane" u vođstvo, a Kevin De Brujne je u 69. postavio konačan rezultat.

U istom terminu su bodove podelili Norič i Kristal Palas, koji su odigrali 1:1.

"Kanarinci" su poveli u prvom napadu preko Temua Pukija, ali je Vilfrid Zaha na isteku sata igre doneo izjendačenje gostima iz Londona.

Zaha je u 63. minutu imao priliku da donese i preokret Kristal Palasu, ali nije realizovao penal.

Nešto kasnije su se na "Vila Parku" sastali Aston Vila i Lids, a taj meč je završen rezultatom 3:3.

Danijel Džejms je u devetom minutu doveo goste u vođstvo, ali su Filipe Kutinjo u 30. i Džejkob Remzi pogocima u 38. i 43. minutu doneli preokret domaćem timu.

U nadoknadi prvog poluvremena je Džejms novim golom na meču vratio Lids u igru, a bod gostima je doneo Dijego Ljorente pogotkom u 63. minutu.