17.02.2022.

21:03 >> 21:07

LIGA EVROPE! Barsa izbegla BRUKU, Rendžeri POHAPSILI Milionere! Moćni Šerif SRUŠIO bivšeg rivala Zvezde (VIDEO)

Fudbaleri Barselone i Napolija odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvom susretu šesnaestine finala Lige Evrope.

Poveo je Napoli golom Elifa Elmasa u 29. minutu, da bi izjednačenje domaćinu doneo Feran Tores golom iz penala u 58. minutu.

Veliku prednost pred revanš meč obezbedio je Glazgov Rendžers savladavši u gostima Borusiju Dortmund sa 4:2.

Strelci za Rendžers bili su Džejms Tavernije iz penala u 38, Alfredo Morelos u 41, Džon Landstrem u 49. i Aksel Zagadu autogol u 54. minutu. Golove za Borusiju postigli su Džud Belingem u 51. i Rafael Gereiro u 82. minutu.

Pobedu u gostima ostvario je i Betis savladavši Zenit sa 3:2.

Golove za Betis postigli su Guido Rodriges u osmom, Vilian Hose u 18. i Andres Gvadrado u 41. minutu. Strelci za Zenit bili su Artem Dzjuba u 25. i Malkom u 29. minutu.

Šerif Tiraspol je na svom terenu pobedio Bragu 1:0, golovima Sebastijena Tila iz penala u 43. i Adama Traorea u 83. minutu.