17.02.2022.

22:55

SERGEJ UDARIO NA MARKA! Porto slavio protiv Lacija, Sevilja se igrala sa Dinamom! RAKITIĆ DAO GOL, PA SE IZVINJAVAO!

Snage su odmerili Atalanta i Olimpijakos, Porto je ugostio Lacio, dok je RB Lajpcig bio domaćin Real Sosijedada! Atalanta je napravila preokret protiv Olimpijakosa danas, pa ima prednost pred revanš u Pireju. Igrao se 16. minut kada se Tikinjo Soareš nameštao na udarac, šutirao je sa nekih 20 metara i pogodio za 0:1.

U 61. minutu posle kornera koji je izveo Kopmajnersnajviši u skoku je bio Đimsiti koji pogađa glavom za izjednačenje, a isti igrač samo dva minuta kasnije donosi pobedu Atalanti.

Sevilja je dočekala Dinamo iz Zagreba i olako izašla na kraj sa Hrvatima!

Italijanski tim je bio bolji od grčkog, pa je tako Olimpijakos poražen 2:1, a identičnim rezultatom je slavio i Porto u Portugaliji protiv Lacija!

RB Lajpcig je remizirao sa Real Sosijedadom 2:2, Le Normand je doveo goste u prednost u 8. minutu, da bi Nkunku izjednačio u 30. minutu meča. Gostima je 1:2 doneo Ojarzabal iz penala u 64. minutu utakmice, da bi konačnih 2:2 postavio Forsberg takođe iz penala.

Sevilja je lako izašla na kraj sa najboljim klubom Hrvatske i bilo je 3:1! Ivan Rakitić bio je strelac vodećeg pogotka na meču svoje Sevilje sa zagrebačkim Dinamom u 1/16 finala Lige Evrope.

On je realizovao najstrožu kaznu, a potom se izvinio navijačima "modrih" što je pogodio. On je prvotimce ovog kluba posetio uoči meča! Ekipa Đulena Lopetegija je slavila, gosti uspeli nekako da izjednače rezultat i to preko Mislava Oršića u 41. minutu.  Okampos je u 44. je doveo domaćina u prednost, da bi Marsijal na asistenciju Papua Gomeza pogodio za konačnih, ispostaviće se, 3:1. Francuz je bio strelac u 1. minutu nadoknade prvog poluvremena.

Gudelj danas na terenu od 50. minuta, na drugoj strani Komnen Andrić je bio rezerva. Dmitrović u Sevilji takođe bez minuta danas.

Porto je pobedio Lacio 2:1, Zakanji je doveo goste u prednost u 23. minutu, a onda Martinez na asistenciju Žoaa Marija postiže gol za izjednačenje u 37. minutu meča. Konačnih 2:1 postavlja isti igrač, Toni Martinez, u 49. minutu utakmice.  Marko Grujić je odigrao prvo poluvreme za Porto, na drugoj strani Sergej svih 90 minuta na terenu.