20.02.2022.

08:54

U ZEMLJU DA PROPADNEŠ, OVO JE BLAM GODINE! Planeta bruji o Nejmaru i penalu! (VIDEO)

Verovatno samo Nejmar zna šta je želeo, s obzirom na to da je izveo vevrovatno najgori penal u karijeri.

Sveto to skoro nije video, ne smao u vrhunskim ligama, nego ni u nižerazrednim. Bukvalno je Brazilac dodao loptu golmanu Nanta Albanu Lafontu, a njegov tima na kraju je poražen sa 3:1.

U 59. minut je Nejmar preuzeo odgovornost i obrukao se, iako je samo 12 minuta ranije uspeo da zatrese mrežu iz igre - na asistenciju Lionela Mesija.

PSŽ je na poluvremenu gubio sa 3:0 od Nanta koji je već u 4. i 16. pogađao mrežu Kelora Navasa, dok su treći postigli u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.

U nastavku meča, tokom drugih 45 minuta igre, osim gola Nejmara i promašenog penala, ekipa Maurisija Poketina nije pokaza ništa.  PSŽ ostaje lider na tabeli francuskog prvenstva.