20.02.2022.

17:22

NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA! Najgori tim Bundeslige RAZBESNEO šampiona, pa SUROVO kažnjen (VIDEO)

Posle niza promašenih prilika u prvom poluvremenu, Branimir Grgota je šokirao "Alijanc arenu" golom u 42. minutu, kojim je poslednjeplasirani tim Bundeslige došao u vođstvo.

To je samo naljutilo bavarsku mašineriju, koja je dodala gas i u nastavku "izrešetala" mrežu gostujućeg golmana Lindea.

Čupo-Moting je u 46. minutu ušao umesto Olivera, a čim je kročio na teren u prvom kontaktu s loptom namestio je gol Levandovskom koji je u istom minutu izjednačio na 1:1.

Odolevali su gosti sve do 61. minuta, kada je nesrećni Grizbek postigao autogol i doneo vođstvo braniocu titule.

Novim pogtkom, drugim u ovom meču, poljski napadač je duplirao prednost Bajerna na 3:1, dok je konačnih 4:1 u sudijskoj nadoknadi postavio sjajni Čupo-Moting.

Na tabeli Bundeslige, Bajern je prvi sa 55 bodova, dok Grojter Firt ostaje poslednji sa svega 13 poena.