26.02.2022.

20:01

DEČKO JE LEGENDA! Vlahović sa dva fantastična gola doneo pobedu Juventusu (VIDEO)

"Stara dama" je slavila rezultatom 3:2, a dva pogotka je postigao Dušan Vlahović.

Gosti iz Torina su poveli u 32. minutu preko Mojzea Kina, a Šimon Žurkovski je u 40. poravnao rezultat.

Međutim, onda je na scenu stupio srpski golgeter. Vlahović je prvo izveo majstoriju kada je jednim lažnjakom "slomio" golamana i defanzivca rivala pre nego što je pogodio metu u nadoknadi vremena prvog poluvremena, a potom je u 66. minutu šmekerski bocnuo loptu preko protivničkog čuvara mreže.

Na kraju je konačan rezultat postavio Andrea La Mantija koji je deset minuta kasnije samo ublažio poraz.

Posle ovog meča, Juventus je četvrti na tabeli Kalča, dok je Empoli na 13. poziciji.