05.03.2022.

19:13

LACIO PREGAZIO KALJARI! Lukava ASISTENCIJA Sergeja (VIDEO)

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić odigrao je ceo meč za Rimljane i bio među najzapaženijim pojedincima, pošto je stigao da asistira kod trećeg gola koji je postigao Felipe Anderson u 62. minutu.

Prethodno je Ćiro Imobile sigurno realizovao penal za vođstvo Lacijala u 19. minutu, da bi u finišu prvog poluvremena Luis Alberto na dodavanje Andersona povisio na 2:0.

Lacio je ovom pobedom stigao do 13. trijumfa u sezoni i sada ima 46 bodova, samo jedan manje od petog i šestog na tabeli, a to su Roma i Atalanta.

Kaljari je porazom ostao u grupi najugroženijih klubova, koji će se do kraja boriti za opstanak i ima 25 bodova. Ispod njega su samo Venecija (22), Đenova (17) i Salernitana (15). Iz Serije A ispadaju tri tima.