17:49

LAZOVIĆ JUBILARAC, MILENKOVIĆ TRAGIČAR! Miha ponovo PODBACIO (VIDEO)

Bolonja, koju sa klupe vodi Siniša Mihajlović, odigrala je 0:0 protiv Torina.

Stručnjak ekipe sa Del Are je time zabeležio drugi vezani remi i skočio na 12. poziciju, dok je Torino ostao na 11. mestu. Srpski reprezentativci Vanja Milinković-Savić i Saša Lukić nisu bili u protokolu zbog povreda.

Fiorentina i Verona remizirali su 1:1 (0:0), u obračunu članova Orlova Nikole Milenkovića i Darka Lazovića. Bivši igrač Crvene zvezde je odigrao 100. utakmicu za Veronu i bio je odličan. Igru je napustio u 61. minutu, kada ga je zamenio Depaoli, dok je Nikola Milenković odigrao ceo meč za Fiorentinu.

Popularni Bleki je skrivio penal u 19. minutu, koji je realizovao Kaprari, pošto je u 10. minutu Kšištof Pjontek doneo prednost domaćinu, četvrtim golom na poslednjih pet utakmica.

Sasuolo je kao gost deklasirao Veneciju 4:1 (3:1), a u ovom meču dosuđeno je četiri penala! Golove za goste postizali su Raspadori u drugom, Berardi u 17. iz penala, Skamaka u 29. iz penala i ponovo sa 11 metara Berardi u 71. minutu.

Strelac za Veneciju bio je  Henri u 34. minutu i Aramu je promašio penal u 85. minutu.