12.03.2022.

19:51

MORATA NAPOKON PRORADIO I DONEO JUVEU CEO PLEN! Vlahović ušao sa klupe PRVI put!

Obrni, okreni, Dušan Vlahović je i te kako bitan šraf Juventusa, ako ne i najbitniji! Međutim, uspeo je Juve da slavi i bez sjajnog Srbina!

Obistinile su se najave da će Alegri ostaviti Srbina na klupi! Poznato je da je Sampdorija omiljena "mušterija" reprezentativca Srbije, kojoj je dao najviše golova u Seriji A!

Sve se otvorilo Juveu na startu, pa su već od 23. minuta vodili autogolom Jošide!

Nakon toga je dosuđen prekršaj jedanaesterac za Juve, a Alvao Morata se latio lopte i duplirao prednost sa bele tačke! Alegri je bio zadovoljan, a Vlahović se radovao sa klupe!

Ušao je Dušan u 65. minutu u igru, a proslavio se čuvar mreže Juvea pošto je u 74. minutu odbranio udarac sa bele tačke Kandrevi! Da bude drame u završnici potrudio se Sabiri koji je smanjio na 2:1 prelepim pogotkom iz slobodnog udarca, da bi Morata stavio tačku na ovaj meč u 88. minutu pošto je drugi put zatresao mrežu i napokon proradio!

U ovom momentu Vlahović je prvi strelac lige uz Ćira Imobilea, a obojica imaju po 20 golova na svom kontu!