13.03.2022.

19:07

ZAGREVANJE ZA PARTIZAN! Fejenord se MUČIO i slavio posle PREOKRETA!

Ne posustaje roterdamska mašinerija ni posle "petarde" u Beogradu. Fejenord je oduvao Partizan sa 5:2 u prvom meču osmine finala Lige konferencija, a već danas posle preokreta slavio protiv Cvolea sa 1:2 (1:0).

Vodili su domaći od finiša prvog poluvreme pošto je van Polen matirao Bijlova u sudijskoj nadoknadi. Delovalo je da će Cvole režirati "malo čudo" na "MakParku", ali od toga nije bilo ništa.

Luis Sinistera je u punom trku izbacio kompletnu odbranu Cvolea, opalio po lopti koja je na putu ka golu promenila pravac i prevarila gomana domaćih Konstantinosa Lamprua.

Grčki čuvar mreže je do kraja meča još jednom vadio loptu iz mreže, a strelac je tada bio Sirel Desers u 78. minutu.

Podsećamo, revanš meč između Fejenorda i Partizana na programu je u četvrtak u Roterdamu.