19.03.2022.

17:34

OVO SE NE VIĐA SVAKI DAN! Tri PENALA na jednom meču Bundeslige! Herta prekinula CRNI niz! (VIDEO)

U 28. kolu Bundeslige četiri meča odigrana su u terminu od 15:30.

Pobede su ostvarili Herta, Majnc i Štutgart, dok su Grojter Firt i Frajburg odigrali bez golova. Tim iz Berlina je prekinuo očajnu seriju od pet poraza zaredom i ostvarili prvu pobedu još od 18. decembra 2021. godine.

Savladali su u nemačkoj prestonici Hofenhajm sa 3:0 (1:0). Strelci za Hertu bili su Štark u 39, Belfodil u 63. i Tusar u 74. minutu.

Ubedljiv je bio i Majnc, koji je na svom terenu deklasirao Arminiju Bilefeld 4:0 (1:0).

Golove za domaćina postizali su Burkart u prvom i 75. minutu iz penala, Niakate u 65. minutu iz penala i Ingvartsen u 79. minutu, takođe iz penala.

Štutgart je posle preokreta kod kuće savladao Augsburg i pobegao iz zone ispadanja – 3:2 (1:2).

Strelci za domaćina bili su Anton u 44, Marmuš u 79. i Tijago u 85, dok su za goste golove postizali Han u šestom i Gregorič u prvom minut nadoknade prvog poluvremena.