21.03.2022.

13:18

JOVIĆU PREKIPELO, NEĆE VIŠE DA ĆUTI! Srbin ljut na trenera, otkrio ga je jedan potez!

Fudbaleri Reala poniženi su u El Klasiku, Barselona je slavila sa 4:0, a naš napadač opet je u centru pažnje.

Očekivalo da se srpski golgeter bar u drugom poluvremenu dobije priliku, ali je ovaj meč presedeo na klupi za rezervne igrače.

Anćeloti je odlučio da u napad pošalje Vinisijusa i Rodriga, koji su više krilni fudbaleri, dok su na klupi sedeli Luka Jović i Marijano Dijaz, dok je na tribinama bio Garet Bejl. Priliku nije dobio ni najplaćeniji igrač tima Eden Azar.

Jasno je da je naš as razočaran zbog tretmana Karla Anćelotija, a  najbolje svedoči jedan "lajk" Luke Jovića.

Navijači "kraljevskog kluba" primetili su da je Jović na Instagramu "lajkovao" fotografiju na kojoj je zajedno sa Azarom i Bejlom, igračima koji su poput njega precrtani.

Srpski napadač je ove sezone odigrao samo 473 minuta za Real i postigao je jedan gol. Tek sad nije jasno zašto zimus Anćeloti nije dozvolio da Jović ode na pozajmicu. Bilo je dosta zineteresovanih klubova, a pre svih Arsenal.