03.04.2022.

19:41

DEBAKL SVRAKA U LONDONU! Konteov TOTENHEM postaje ozbiljna SILA!

Bilo je jasno da će Antoniju Konteu biti potrebno vreme da implementira svoja znanja u sastav Totenhema, a kako vreme odmiče utisak je da je Italijan na pravom putu. Pevci su upisali novu pobedu, veoma ubedljivu, a žrtva je bio nemoćni Njukasl - 5:1 (1:1).

Iako je posle prvog poluvremena, koje je završeno bez pobednika nakon golova Fabiana Šara i Bena Dejvisa, delovalo da će se Totenhem na stadionu London mučiti u nastavku, toga nije bilo.

Sve je bilo rešeno posle samo deset minuta igre u drugom poluvremenu. Preokret je doneo Met Doerti golom u 48. minutu da bi Son Heung-Min najavio potop Svraka nekoliko trenutaka kasnije.

Do kraja je Totenhem samo pregazio Njukasl, strelac četvrtog gola bio je Emerson Rojal, a konačan rezultat postavio je rezervista Stiven Bergajn u 83. minutu susreta.