06.04.2022.

22:43

KARAMELAMA NE VREDE NI DVA PENALA! Everton sve bliži ISPADANJU! Barnli PREOKRETOM hvata poslednji voz! (VIDEO)

Gostima sa Gudisona nisu pomogla ni dva penala, koje je sigurno u 18. i 41. minutu izveo Brazilac Rišarlison, donevši preokret u korist Karamerla 1:2.

Prethodno je Nejtan Kolins na asistenciju Kornea doveo Barnli u vođstvo posle 12 minuta igre na "Turf Muru".

Početkom drugog poluvremena, Džej Rodrigez je izjednačio na 2:2 u 57. minutu, da bi konačan rezultat i pobedu domaćina doneo napadač Maksvel Korne pogotkom u 85. minutu.

Posle ovog trijumfa, Barnli je na 18. mestu, prvom koje vodi u Čempionšip sa 24 boda, ali se približio večerašnjem rivalu i prišao Evertonu na samo poen prednosti, jer Karamele zauzimaju 17. poziciju.