11.04.2022.

20:42

LUDILO U KRUŠEVCU! Marjanović POSLAO Metalac u plej-aut! EVROGOL u 97. minutu odlučio POBEDNIKA (VIDEO)

Fudbaler Kruševljana je sedmom minutu sudijske nadoknade vremena postigao sjajan gol iz slobodnog udarca i odveo svoj tim u plej-of.

Napredak je osvojio 37 poena i zauzima osmo mesto na tabeli, dok je Metalac na pretposlednjoj, 15. poziciji sa 27 bodova.

Osim trijumfa izabranika Zorana Milinkovića, duel pod Bagdalom obeležio je i haos na terenu koji je izazvao napadač Metalca Prestiž.

Radnik je pobedio u Surdulici ekipu Novog Pazara sa 2:0 (2:0). Domaćin je do tri boda stigao golovima Siniše Babića u 10. i Uroša Milovanovića u 35. minutu.

Oba tima nastaviće takmičenje u plej-aut grupi za opstanak u elitnom rangu, među ekipama plasiranim između devete i 16. pozicije.

Radnik tu fazu počinje sa 10. mesta sa 36 osvojenih bodova, dok je Novi Pazar poslednji, 16. i ima 25 bodova.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu Proleter sa 2:1.

Novosadska Stara dama je povela autogolom Aleksandra Andrejevića u devetom minutu, da bi prednost domaćih duplirao Veljko Simić samo minut kasnije.

Konačan rezultat postavio je Jovan Ilić golom u 75. minutu.

Vojvodina je regularni deo sezone završila na sedmom mestu sa 39 osvojenih bodova. Proleter je na 14. poziciji sa 29 poena.