23.04.2022.

17:14

PRŠTALO U FRANKFURTU! Kostićeva asistencija SPASILA Ajntraht! (VIDEO)

Nije dobro počelo za tim Filipa Kostića, pošto je već u 12. minutu nespretni N'dika autogolom doneo prednost Hofenhajmu.

Međutim, samo 20 minuta kasnije isti igrač se iskupio i postigao gol kojim je Ajntraht izjednačio, na asistenciju srpskog reprezentativca Kostića.

Potpuni rezultatski preokret nastao je u 66. minutu, kada je Kamada pogodio za vođstvo domaćih od 2:1, a asistent je bio najzapaženiji akter meča Evan Ndika.

Konačnih 2:2 postavio je Ruter u 78. minutu, pošto je dobro odreagovao na dodavanje Rauma.

Keln je na svom terenu pobedio Arminiju sa 3:1, dok su u još jednoj reviji golova Frajburg i Menhengladbah remizirali 3:3.

Leverkuzen je prema očekivanju lako izašao na kraj sa Grojter Firtom u gostima 1:4, dok je Union Berlin iznenadio Lajpcig i trijumfovao na stadionu Bikova rezultatom 2:1.

Nešto kasnije u velikom derbiju sastaju se Bajern iz Minhena i Borusija Dortmund.