23.04.2022.

18:15 >> 18:31

MITROGOL SVE BILIŽI ISTORIJI! Srbin se PRIMAKAO APSOLUTNOM REKORDU! Solanke POKVARIO slavlje! (VIDEO)

Najbolji strelac srpske reprezentacije i Fulama doneo je prednost novom članu Premijer lige u 56. minutu, što je bio njegov 41. pogodak ove sezone.

Sada Mitrogolu nedostaju još dva gola, kako bi postao apsolutni rekorder po broju golova u Čempionšipu u jednoj sezoni.

Trešnjice su "ukrale" pobedu Kotidžerima u osmom minutu sudijske nadonkade, kada je Dominik Solanke iskoristio penal i izjednačio na 1:1, postavivši konačan rezultat utakmice.

Prethodno je Mitrović u 56. minutu nadvisio čuvara i udarcem glavom postigao gol, domaći su se bunili, ali evidento da je posle njegovog šuta lopta prešla gol-liniju.

Još pre ove utakmice, Fulam je obezbedio plasman u elitno društvo, a srpski napadač će u preostala dva meča imati priliku da sa nova dva gola nadmaši dosadašnji rekord i postane apsolutni kralj strelaca Čempionšipa.