23.04.2022.

19:49

INTER SVE BLIŽI SKUDETU! Murinjova Vučica bez zuba, Lautaro u STRAŠNOJ seriji! (VIDEO)

Šampion je do vođstva bio bolji rival tokom celog meča, a već do poluvremena obezbedio je trijumf golovima Dumfrisa i Brozovića.

Strelac prvog pogotka bio je Denzel Dumfris u 30. minutu utakmice, da bi Marcelo Brozović 10 minuta kasnije povisio na 2:0 i tim rezultatom se prvi period igre i završio.

U nastavku je Inter nastavio sa napadima i već u 52. minutu stigao do trećeg gola, kada je Lautaro Martinez odlično odreagovao na centaršut Čalhanoglua, potvrdivši da je u sjajnoj golgeterskoj seriji.

Utešni pogodak za Romu postigao je Mihtarijan u 85. minutu, ali izabranici Žozea Murinja nisu mogli više od toga.

Neroazuri su se pobedom vratili na čelo tabele Serije A sa 73 boda, jedan više od gradskog rivala Milana, koji u nedelju gostuje na Olimpiku, ekipi Lacija.