27.04.2022.

18:07

ZMAJEVI RAŠIRILI KRILA! Voždovac za osam minuta ODUVAO Kruševljane! Evropa sve BLIŽA!

Pitanje pobednika rešeno je još u prvom poluvremenu, kada su Zmajevi postigli sva tri gola, ne ostavivši Kruševljanima ni tračak nade u pozitivan rezultat.

Samo osam minuta bilo je dovoljno izabranicima Aleksandra Linte da čak tri puta matiraju golmana Napretka Nikolu Vasiljevića i upišu 47. bod na kontu, kojim su pretekli Nišlije na superligaškoj tabeli, koje imaju isti broj bodova.

Najpre je Miloš Milović u 21. minutu doneo vođstvo domaćinu udarcem glavom posle kornera, dva minuta kasnije je Aleksandar Ćirković prevario dvojicu igrača Napretka u kaznenom prostoru i pogodio za 2:0, da bi na kraju u 28. minutu Miloš Pantović kontranapad Voždovca pretvorio u treći gol.

Voždovac je upisao 13 pobedu u domaćem šampionatu i trenutno je četvrti na tabeli sa 47 bodova, koliko ima i niški Radnički, dok je Napredak osmi sa deset bodova manje.

U narednom 34. kolu, Beograđani gostuju TSC-u u Bačkoj Topoli, dok Napredak dočekuje Partizan pod Bagdalom.