30.04.2022.

17:00

JAGUAR EKSPRES! Bivši igrač Partizana sa dve asistencije SLOMIO Dortmund, Milioneri BRUTALNO odgovorili! (VIDEO)

Naime, Japanac je već u trećem minutu pronašao Sebastijana Poltera koji je doveo Bohum u vođstvo i na semaforu je pisalo 0:1.

Nije prošlo ni 300 sekundi, a gosti su imali prednost od dva gola. U osmom minutu Asano je ponovo odradio fenomenalni deo posla i asistirao Holtmanu, koji je rutinski zatresao mrežu Borusije za šokantnih 0:2.

Činilo se da domaćinu nema spasa, međutim, tako nije mislio Erling Braunt Haland. Najbolji igrač Milionera izrastao je u junaka utakmice, pošto je het-trikom doneo preokret i pobedu Borusiji, a već do poluvremena je anulirao ogromnu prednost gostiju.

Oba puta Norvežanin je izveo sigurno penal, posle gledanja VAR-a, u 18. i 30. minutu sudija je pokazao na "belu tačku", pa Haland nije znao za milost - 2:2.