30.04.2022.

17:15 >> 20:36

ĐURIČIĆEV SASUOLO PONIŽEN NA SICILIJI! Napoli ŠESTICOM iskalio BES! Ilić OSVOJIO Sardiniju (VIDEO)

Koliko je tim sa Sicilije bio brutalan u ovom meču, govori činjenica da su u razmaku od 14 minuta postigli čak četiri gola i već u 21. imali ogromnu prednost od 4:0.

Mrežu tima za koji je igrao i srpski vezista Filip Đuričić, načeo je Kalidu Kulibali, a potom su se u strelce upisivali Viktor Osimen, Irving Lozano i Dris Mertens, pa je posle gola Belgijanca sve praktično bilo rešeno.

U drugom poluvremenu, Mertens je još jednom bio precizan, dok je i Rahmani bio precizan u 80. minutu za nestvarnih 6:0!

Čast gostiju spasio je Maksim Lopes u 87. minutu, koji se potrudio da mreža Ospine ipak ne ostane netaknuta.

Verona je slavila protiv Kaljarija na Sardiniji rezultatom 1:2 (0:2), a i tu je sve bilo poznato posle prvog poluvremna.

Značajan doprinos trijumfu gostiju dao je i srpski reprezentativac Ivan Ilić, bivši igrač Crvene zvezde bio je asistent kod drugog gola Đanluke Kaprarija u 44. minutu.

Prethodno je Antonin Barak u osmom minutu doneo prednost timu iz grada "Romea i Julije". Konačan rezultat postavio je Žoao Pedro u 56. minutu.