30.04.2022.

19:25

OVO MORATE DA VIDITE! Tadić dao jedan od NAJLEPŠIH golova u karijeri! (VIDEO)

Fudbaleri Ajaksa grabe ka odbrani titule u holandskom šampionatu, a na njihovom putu danas stoji ekipa Cvolea.

Gosti se za razliku od Kopljanika grčevito bore za opstanak, ali su na "Krojf areni" odolevali do 30. minuta.

Tada je kapiten tima iz Amsterdama Dušan Tadić "umirio" igrače Cvolea, fenomenalnim pogotkom, koji je jedan od njegovih najlepših u blistavoj karijeri.

Vođa srpske reprezentacije je prihvatio odličan pas Tejlora i iz prve sa velike udaljenosti iskosa maestralno zatresao mrežu golmana Lamproua.

Pogledajte i uživajte u majstoriji Dušana Tadića, kojom je još jednom pokazao zašto godinama sa trakom oko ruke predvodi jedan od najslavnijih evropskih klubova.

Ajaks na poluvremenu vodi sa 1:0, a Kopljanici imaju četiri boda više od drugoplasiranog PSV-a.