07.05.2022.

14:28

DEČKO, ŠTA URADI? Kakav promašaj, navijači Juventusa su čupali kosu! (VIDEO)

Mojze Kin koji je u nadoknadi vremena promašio prazan gol, a u sledećem napadu Đenova je došla po penala i pobede.

Ziheraška igra Maksimilijana Alegrija mu se u meču sa Đenovom nije isplatila. Juventus je vodio 1:0  a onda je Alegri odlučio da uvede rezerviste i tad je krenulo "rasulo".

Dušan Vlahović je izašao iz igre u 74. minutu, što mu je teško palo. Nakon svih ostalih izmena starteta pri vodjstvu krenuo je sunovrat Juventusa i velika pobeda Đenove.

Domeniko Krišito, kapiten Đenove

Prelomni trenutak na utakmici desio se kada je  Moise Kin promašio ono što se ne sme da promaši! Igrao se četvrti minut nadoknade vremena kada je Alvaro Morata poveo kontranapad, povukao je loptu, video samog saigrača, kojem je ostalo samo da loptu ubaci u praznu mrežu, ali Italijan to nije uspeo.

Sa oko desetak metara promašio je čitav gol.

Odmah u sledećem napadu Đenova je krenula u poslednji pokušaj, u u 95.minutu, dosuđen je penal za domaći tim.

Loptu je uzeo Domeniko Krišito i savlao golmana Juventusa. Krišito je ovog puta postigao pobedonosni gol, a u prehodnom kolu isti igrač je promašio jedanaesterac u gradskom derbiju protiv Sampdorije i uskratio svoj tim za bod. Vratilo mu se u ovom kolu.

Ovo su zlatna vredna tri boda za Đenovu u borbi za opstanak, u kojoj se grčevito bori sa Salertitanom i Kaljarijem.