08.05.2022.

20:10

TADIĆEV AJAKS PRED TITULOM! Fejenord URUČIO TITULU Kopljanicima! Filipsovci u NEVERICI (VIDEO)

Kopljanici su zadržali četiri boda više na dva kola pre kraja za Filipsovcima, pa je sve u njihovim rukama u preostalih 180 minuta.

Tadićev Ajaks je danas igrao nerešeno protiv AZ-a na gostovanju (2:2), dok je Fejenord gubio od PSV-a sa 0:2 u 29. minutu.

Uspeo je, ipak, klub sa "Tiganja" da se izvuče i izbegne poraz, pošto je Desers smanjio na 1:2 u 86. minutu, a onda je Mario Gece skrivio penal u sudijskoj nadoknadi.

Odgovornost je preuzeo Desers i svojim drugim golom na utakmici postavio konačnih 2:2, što je išlo na ruku timu iz Amsterdama.

Tada je i šampionski šampanjac mogao da se otvori u Ajaksu, jer sada samo čudo može da ih spreči da dođu do novog trofeja u nacionalnom prvenstvu.