11.05.2022.

20:52

MITROVIĆ POCRVENEO! Isključenje za Srbina i remi sa Osasunom! Alaves se još nada!

Alavesa je povelo preko De La Fuentea u 7. minutu utakmice, da bi De Tomas izjednačio u 14! Erera je dobio crveni karton početkom drugog poluvremena, a Eskalante je postavio konačnih 2:1 u 59. minutu utakmice!

Tri boda zlata vredna boda, ali ne zavisi ništa od Alavesa do kraja! Moraće da zabeleže obe pobede, a da Kadiz izgubi sve tri do kraja!

Sa druge strane, Osasuna i Hetafe su remizirali 1:1. Ojer je doveo domaće u prednost u 9. minutu utakmice, da bi autogolom Toro izjednačio rezultat u 20. minutu.

U 90. minutu Stefan Mitrović je dobio drugi žuti karton, ali domaćin nije usepo da stigne do pobede. Drugi srpski reprezentativac Nemanja Maksimović svih 90 minuta.